O mne

Vitajte na stránke Le Crochet Monique, veselo skrolujte a klikajte ďalej!

Ahojte,

dovoľte mi predstaviť sa. Volám sa Monika a som nielen tou osobou, ktorú vidíte vo videách a vizuálnych prezentáciách Le Crochet Monique, ale aj v pozadí tohto webu.

Moja cesta svetom háčkovania začala pred 7 rokmi, počas môjho pobytu vo Veľkej Británii, kedy som začala vytvárať rôzne kúsky pre moju dcéru – a od tej doby ma táto vášeň neopustila.

Háčkovať ma naučila moja babka, ktorá ma zasvätila do sveta ručných prác. Od štrikovania a vyšívania, až po práce v záhrade a v dome, jej múdrosť a trpezlivosť ma inšpirovali k tomu, aby som sa venovala aj iným ručným zručnostiam. Aj keď som pôvodne mala „našliapnuté“ do sveta ekonómie, moje srdce ma tiahlo k pedagógii a školstvu, kde som našla radosť v práci s deťmi a mohla sa naplno prejaviť moja kreativita.

K háčkovaniu ako spôsobu relaxu a kreatívneho vyjadrenia som sa vrátila po narodení mojich detí, keď som objavila radosť a oddych tvorbou z vlny. Táto vášeň sa postupne premenila na moju profesiu, keď som začala vytvárať a publikovať videonávody a zdieľať s vami všetkými.

„V klbku vlny je potenciál, že sny sa stanú skutočnosťou.“

Na mojej stránke nájdete rôzne návody a inšpirácie pre vaše vlastné projekty. Okrem toho som zriadila aj e-shop, kde nájdete priadzu, ktorú používam aj vo svojich projektoch. Kvôli nášmu presťahovaniu sa na Slovensko je e-shop momentálne ešte stále nedostupný, no ak máte záujem o bližšie informácie, neváhajte ma kontaktovať.

Vaša Monique

Akékoľvek otázky na mňa smerujte sem.

Zdieľaj:

You cannot copy content of this page!