Zásady ochrany osobných údajov

Platné od: 27. apríla 2017

Vitajte na stránke lecrochetmonique.com (ďalej len „Stránka“). Tieto zásady ochrany osobných údajov vám poskytnú informácie o tom, aké údaje zhromažďujeme, prečo ich zbierame a ako ich chránime.

1. Zbieranie a používanie osobných údajov

a. Prihlasovacie údaje: Pri vytvorení účtu na našej Stránke môžete byť požiadaní o poskytnutie osobných informácií, ako sú meno, e-mailová adresa a prihlasovacie údaje. Tieto údaje sa používajú na identifikáciu vášho účtu a umožnenie prístupu k obsahu pre členov.

b. Newsletter: Ak sa rozhodnete prihlásiť k odberu našich noviniek, môžeme zbierať váš e-mail a meno. Tieto údaje budú použité na zasielanie noviniek o háčkovaní a naše aktuality.

2. Zabezpečenie a uchovávanie údajov

Vaše osobné údaje budú spracúvané s maximálnou starostlivosťou a budeme vykonávať primerané opatrenia na zabezpečenie ich bezpečnosti. Vaše údaje budú uchovávané na našich zabezpečených serveroch a prístup k nim budú mať iba oprávnené osoby.

3. Zdieľanie osobných údajov

Vaše osobné údaje nebudeme zdieľať, predávať alebo prenajímať tretím stranám bez vášho súhlasu, okrem prípadov, keď nám to ukladá zákon alebo to je nevyhnutné na poskytovanie služieb na našej Stránke.

4. Práva na spracovanie údajov

Máte právo požadovať prístup k vašim osobným údajom, ich opravenie, vymazanie alebo obmedzenie spracovania. Ak máte akékoľvek otázky alebo požiadavky týkajúce sa spracovania vašich údajov, prosím, kontaktujte nás cez kontaktný formulár priamo na stránke.

5. Súbory cookies

Naša Stránka môže používať súbory cookies na zlepšenie používateľského zážitku. Tieto súbory nám pomáhajú analyzovať, ako používate Stránku a prispôsobiť obsah vašim preferenciám.

6. Súhlas

Používaním našej Stránky súhlasíte s týmito zásadami ochrany osobných údajov.

Tieto zásady ochrany osobných údajov môžeme občas aktualizovať alebo meniť. Upozorníme vás na akékoľvek zmeny tým, že aktualizujeme dátum platnosti týchto zásad.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo obáv týkajúcich sa ochrany osobných údajov nás kontaktujte na monika@lecrochetmonique.com .

Zdieľaj:

You cannot copy content of this page!