Online katalóg

Vitajte na našej stránke, kde vám s radosťou predstavujeme široký sortiment kvalitnej priadze od Le Crochet Monique v našom Online Katalógu. Naša 100% mercerizovaná bavlna je ručne navíjaná s láskou a starostlivosťou, aby sme vám priniesli to najlepšie z prírodných materiálov.

Zoznámte sa s našou exkluzívnou kolekciou priadze, ktorá zahŕňa tri zaujímavé varianty: Mystique, Harmonique a Fantastique. Priadza Mystique vám prináša dúhové klbká, kde sa farebné nitky postupne prelínajú, vytvárajúc jedinečné a fascinujúce efekty. Pre tých, ktorí túžia po pestrej paletke farieb, je tu priadza Harmonique, kde každá nitka je inej farby, čo vám umožňuje tvoriť nádherné a živé projekty. A nakoniec, priadza Fantastique je ideálna pre tých, ktorí uprednostňujú jednofarebnú priadzu, dostupnú aj v menších prevedeniach ako 100g.

Nech už je váš projekt akýkoľvek, naša priadza vám poskytne kvalitu, eleganciu a nekonečné možnosti tvorby. Vstúpte do sveta Le Crochet Monique a objavte krásu ručne navíjanej bavlny.

Všetky informácie ohľadom priadze nájdete v našom Online katalógu. V prípade otázok nás kontaktujte cez kontaktný formulár, alebo priamo e-mailom uvedenom v katalógu.

Nová kolekcia Raven

Krásne tvorenie!

Vaša Monique ♥

Zdieľaj:

You cannot copy content of this page!