komentáre 2

  • Jana Kostolanská

    zdravím,
    po asi 35 rokoch som sa opäť vrátila k ručným prácam, a ako prvý som vyskúšala tento klobúčik, a je super, sedí ako uliaty a aj vnučke sa páčil. Ďakujem 🙂
    Vyskúšala som aj letné tričko od vás podľa videonávodu, len nikde ho tu nevidím, nepamätám si názov, ale aj to sa vydarilo a vnučke sa tiež páčilo.

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka používa Akismet na obmedzenie spamu. Zistite, ako sa spracovávajú údaje o vašich komentároch.

You cannot copy content of this page!