zdravím,
po asi 35 rokoch som sa opäť vrátila k ručným prácam, a ako prvý som vyskúšala tento klobúčik, a je super, sedí ako uliaty a aj vnučke sa páčil. Ďakujem 🙂
Vyskúšala som aj letné tričko od vás podľa videonávodu, len nikde ho tu nevidím, nepamätám si názov, ale aj to sa vydarilo a vnučke sa tiež páčilo.
komentáre 2
Jana Kostolanská
zdravím,
po asi 35 rokoch som sa opäť vrátila k ručným prácam, a ako prvý som vyskúšala tento klobúčik, a je super, sedí ako uliaty a aj vnučke sa páčil. Ďakujem 🙂
Vyskúšala som aj letné tričko od vás podľa videonávodu, len nikde ho tu nevidím, nepamätám si názov, ale aj to sa vydarilo a vnučke sa tiež páčilo.
Monique
To ma veľmi teší a ďakujem za pekný komentár, nech sa darí. Pozdravujem!