Háčkované sety,  Projekty,  Šatky,  Video-návody

Háčkovaný set – šatka

Ďalším video-návodom z čarovného sveta háčkovania je druhá časť na Háčkovaný set – šatka. Prvú časť na Háčkovaný set – štucne nájdete tu:

♥ ♥ ♥ Háčkovaný set – štucne ♥ ♥ ♥

Háčkovaný set - šatka

Šatka je rovnako háčkovaná na detskú veľkosť ako aj štucne. Avšak záleží na vás akú veľkosť uprednostníte. Všetko nájdete vo video – návode.

Háčkovaný set - šatka

Šatka je háčkovaná v tvare predĺženého trojuholníka. Háčkuje sa v sekciách, ktoré sa opakujú. Základnú sekciu tvoria dlhé stĺpiky a druhú sekciu tvorí bublinkový vzor. Ak budete sekcie opakovať, vytvoríte si vlastnú veľkosť.

Háčkovaný set - šatka
Háčkovaný set – šatka

Aby šatka nepadala, nakoľko naše malé princezné si ešte nevedia správne šatku nastajlovať, pridané sú gombíčky, a tak zabezpečíte, aby šatka bola na správnom mieste. Ďalej je šatka doplnená rozkošným brmbolcom, aby ladila k štucniam. Kraj zdobia roztomilé brmbolčeky/bublinky.

Háčkovaná šatka je skvelým a hrejivým doplnkom pre naše malé či veľké parádnice. Či už ju budete háčkovať samostatne, alebo ako set, verím, že poteší.

Háčkovaný set

Priadza na háčkovaný set – štucne:

Materiál: 100% akryl – 100 g/300 m
Farba: levanduľová
Hrúbka priadze: DK (double knitting) – Light – 3
Háčik: 5 mm, 4 mm
Spotreba: 200 g/ 600 m

Použité stehy:

Stačí sa teda len veselo pustiť do práce. Nezabudnúť, že sa veľmi poteším, ak sa mi so svojou prácou pochválite prostredníctvom sociálnych sietí.

Tu nájdete video – návod:

Krásne tvorenie!

Vaša Monique

Zdieľaj:

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

You cannot copy content of this page!