Prestierania,  Projekty,  Video-návody

Jednoduchá háčkovaná dečka

Ďalším video – návodom z mojej tvorivej dielne je „Jednoduchá háčkovaná dečka“, ktorú môžete používať ako podšálok (u nás ich nikdy nie je dosť), alebo podložku pod sviečku, hrnček, vázičku, jednoducho čo vás len napadne.

Jednoduchá háčkovaná dečka

Mám rada takého rýchle a jednoduché projekty. Nadarmo sa nehovorí, že v jednoduchosti je krása. Ak zvolíte tenšiu priadzu, bude krásnou jemnou čipkou vhodnou pre skrášlenie domácnosti. Môže tešiť vás alebo niekoho ako milý darček. Využitie je všestranné a ešte jeden bonus k tomu, je vhodná aj pre začiatočníkov.

Jednoduchá háčkovaná dečka

Odporúčam však použiť 100 % bavlnu, aby si jednoduchá háčkovaná dečka zachovala svoj krásny tvar. Ak by ste použili Akryl, odporúčam o číslo menší háčik, aby bola dečka pevnejšia. Takže sa niet čoho obávať a môžeme sa smelo pustiť do tvorenia.

Háčkovaná dečka

Použila som priadzu „Drops“ – Safran (50g/160 m) – farba: Light Ice Blue, (Light Pink, Mauve, Green), hrúbka: 4 Ply a použila som 2,5 mm háčik.

Finálna veľkosť po vytiahnutí je 15 cm.

Použité stehy:

Háčkovaná dečka

Ako sa vám páči?
Verím, že sa s ľahkosťou pustíte do háčkovania a budete mať z nej radosť.
Tu nájdete video – návod: ► video-návod ◄

Krásne tvorenie!

Vaša Monique

Zdieľaj:

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

You cannot copy content of this page!