Doplnky,  Prestierania,  Projekty,  Video-návody

Háčkovaná dečka – mandala

Nie je žiadnym tajomstvom, že mám rada farby, ktoré sa pekne miešajú jedna do druhej. Milujem efekt, ktorý sa vytvorí z každého kúska, čo uháčkujem. Farby nielen krásne vyniknú, ale pôsobia aj upokojujúco. Vybrala som si odtiene modrej a dodala krásnu prenikavú farbu bielej a tým pádom oku lahodiac. Táto mandala pôsobí krásne ako úžasná dečka umiestnená v interiéri, alebo z nej môžete vytvoriť krásny lapač snov, kde modrá farba predstavuje: mier, stabilitu, pokoj, dôveru, úprimnosť, náklonnosť, úplnosť.

Modrá predstavuje oblohu aj more a je spojená s otvorenými priestormi, slobodou, intuíciou, predstavivosťou, expanzívnosťou, inšpiráciou a citlivosťou. Modrá tiež predstavuje významy hĺbky, dôvery, lojality, úprimnosti, múdrosti, dôvery, stability, viery, neba a inteligencie.

Biela, prirodzene pozitívna farba, je spojená s čistotou, panenstvom, nevinnosťou, svetlom, dobrom, nebom, bezpečnosťou, brilanciou, osvetlením, porozumením, čistotou, vierou, začiatkami, sterilitou, duchovnosťou, možnosťou, pokorou, úprimnosťou, ochranou, mäkkosťou, a dokonalosť.

Farba biela ovplyvňuje myseľ a telo tým, že pomáha v duševnej jasnosti, podporuje pocity čerstvých začiatkov a obnovy, pomáha pri očistení, odstraňovaní prekážok a neporiadku a povzbudzuje k očisteniu myšlienok a činov.

Tak už sa len smelo pustiť do háčkovania!

Zdieľaj:

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

You cannot copy content of this page!