Hračky,  Projekty,  Video-návody

Žirafka Ofélia

Žirafka Ofélia je ďalším návodom do zbierky háčkovaných hračiek. Takže aj milovníci hračiek si prídu na svoje. Je len na vás akú farebnú kombináciu si zvolíte, vždy bude milým spoločníkom.

Žirafka Ofélia
Žirafka Ofélia
Žirafka Ofélia
Žirafka Ofélia

Žirafku si môžete uháčkovať z akejkoľvek priadze, záleží akú veľkosť preferujete. Ak použijete tenšiu priadzu, žirafka bude menšia. Táto moja narástla do výšky 40 cm a je háčkovaná z hrubej priadze Chunky. Ak si zvolíte inú priadzu, dbajte na to, aby ste použili o číslo menší háčik, ako je uvedený na priadzi. Aby sa vám netvorili príliš veľké medzery a duté vlákno nevypadávalo.

Žirafka Ofélia môže spríjemňovať a skrášľovať vaše obydlie, ale samozrejme poslúži ako milá hračka pre našich najmenších. Je úžasným a skvelým darčekom pre chlapcov či dievčatá.

Použila som základnú priadzu „So Crafty“ – Baby yarn (100g/95 m) – farba: podľa vlastného výberu, hrúbka: chunky a použila som 7 mm háčik.

Nahradiť ju môžete akoukoľvek priadzou napr. Dolphin Baby (je trošku tenšia), Bernart Blanket, Yarn Art – Dolce Maxi, Ice Yarn – Chenille baby, Vlnap – Bambi. Je na vás s ktorou sa vám dobre pracuje a ktorá vám bude najviac vyhovovať a bude dostupná.

Použité stehy:

Háčkovanie žirafky nie je zložitý, je vhodný aj pre začiatočníkov. Takže naozaj smelo do háčkovania. Nezabudnite sa mi pochváliť prostredníctvom sociálnych sietí, už teraz sa teším. Som zvedavá na vaše farebné variácie. ☺

Tu nájdete video – návod:

Krásne tvorenie!

Vaša Monique

Zdieľaj:

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

You cannot copy content of this page!