Hračky,  Projekty,  Video-návody

Háčkovaná jahôdka

Video-návod na jednoduchý háčkovaný prívesok v tvare jahôdky. Je krásnou a milou spomienkou na letné chvíle. Určite poteší malých aj veľkých. Ak chcete rýchly a jednoduchý projekt Háčkovaná jahôdka je tu pre vás.

Háčkovaná jahôdka
Háčkovaná jahôdka
Háčkovaná jahôdka

Háčkovaná jahôdka je roztomilou ozdobou ako dekorácia, či prívesok na kľúče, tašku. Návod je vhodný aj pre začiatočníkov. Veľkosť jahôdky je približne 5 – 6 cm x 3 – 3,5 cm. Záleží však akým spôsobom háčkujete, ako uťahujete.

Použitý materiál na Háčkovanú jahôdku

Materiál: Bright Yarn – 100% akryl – 50 g klbko (červená, zelená)
Hrúbka priadze: 3 Light/DK (Double Knit)
Háčik: 3,5 mm

Môžete použiť akúkoľvek priadzu – bavlnu, zmes bavlna/akryl. Záleží čo je pre vás vhodné a s akou priadzou sa vám dobre háčkuje. Ak použijete hrubšiu priadzu, väčší háčik – jahôdka bude väčšia a ak tenšiu priadzu a menší háčik – jahôdka bude samozrejme menšia.

Háčkovaná jahôdka

Použité stehy:

Verím, že teda sa do háčkovania pustia naozaj a začiatočníci. Ide o jednoduchý a rýchly projekt, ktorý poteší.

Vždy sa poteším ak sa mi so svojimi prácami pochválite prostredníctvom sociálnych sietí. Nezabudnite ma označiť #lecrochetmonique, ak budete svoje práce zdieľať a taktiež pridajte odkaz na video – návod. Teším sa na vaše Háčkované jahôdky.

Tu nájdete video – návod:

Krásne tvorenie!

Vaša Monique ♥

Zdieľaj:

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

You cannot copy content of this page!