Čiapky, klobúky,  Projekty,  Video-návody

Jednoduchá háčkovaná čiapka

Ak hľadáte jednoduchú háčkovanú čiapku ste na správnej adrese. Vzor nie je zložitý a preto je vhodný aj pre začiatočníkov. Ak použijete priadzu o hrúbke Chunky/Bulky ešte lepšie, bude rýchlo hotová. Takže Jednoduchá háčkovaná čiapka je tu pre vás.

Jednoduchá háčkovaná čiapka

Ak by ste nemali po ruke priadzu o hrúbke Chunky/Bulky tu nájdete návod ako si ju viete vytvoriť: ♥ Ako vytvoriť hrubú priadzu

Použila som priadzu Knitting Essentials – Super Chunky (môžete ju nahradiť akoukoľvek priadzou rovnakej hrúbky, alebo si ju vytvoriť), k tomu háčik 7 mm – takže práca išla rýchlo od ruky.

Jednoduchá háčkovaná čiapka
Jednoduchá háčkovaná čiapka

Použité stehy:

Návod na jednoduchú háčkovanú čiapku je v dvoch veľkostiach. A to detská veľkosť na obvod hlavy: 42 – 50 cm a dospelá veľkosť na obvod hlavy: 50 – 56 cm.

Háčkovaná čiapka
Jednoduchá háčkovaná čiapka

Ak by ste potrebovali väčšiu alebo menšiu veľkosť – záleží od počtu opakovaní riadkov.

Verím, že si nájdete svoju farebnú alternatívu a prípadne poslúži aj ako jednoduchý rýchly darček. No a budem rada, ak sa mi so svojimi výtvormi pochválite prostredníctvom sociálnych sietí.

Tu nájdete video-návod:

Krásne tvorenie!

Vaša Monique

Zdieľaj:

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

You cannot copy content of this page!