Doplnky,  Projekty,  Video-návody

Háčkovaná deka „Elizabeth“

Háčkovaná deka „Elizabeth“ vyčarí úsmev nielen našim najmenším, ale samozrejme aj nám. Je mäkučká a hrejivá, no a tie farby sa navzájom dopĺňajú.

Háčkovaná deka "Elizabeth"

Deka je háčkovaná zo štvorcov (20 štvorcov), ktoré sú spájané počas háčkovania. Takže si odpustíte nekonečné zošívanie, ktoré sa priznám, nemám rada ani ja.

Háčkovaná deka "Elizabeth"

Ak by ste potrebovali väčšiu, alebo menšiu deku, záleží od počtu štvorcov, ktoré si zvolíte. Taktiež záleží od vás, či konečný výsledok bude jeden veľký štvorec, alebo obdĺžnik. Takže možností je veľa, záleží na vás pre ktorú sa rozhodnete.

Detská deka

Vo video-návode háčkujem deku z 20 štvorcov, ktoré spojím do obdĺžnika v počte 5 x 4 štvorce. Nakoniec uháčkujem kraj z oblúčikov.

Detská deka
Háčkovaná deka „Elizabeth“

Keďže som použila priadzu s hrúbkou 5 (Chunky) a k tomu 8 mm háčik, práca išla rýchlo od ruky. A čo nepoteší viac, ako rýchlo dokončená práca? Už len radosť v očiach z hotového výrobku.

Použité stehy:

Háčkovaná deka

Tak sa len smelo pustiť do práce a kombinácia farieb je tiež na vás. Prípadne si môžete uháčkovať aj obliečku na vankúš v rovnakom štýle.

Bavte sa a háčkujte!!!

Zdieľaj:

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

You cannot copy content of this page!