Hračky,  Projekty,  Video-návody

Háčkovaný snehuliak

Niekedy, keď padajú snehové vločky, stačí pohľad na roztomilého snehuliaka, ktorý vám zahreje srdce. Oblečený vo vlastných farbách vám poskytne veselého ducha Vianoc a rozjasní vám deň. Háčkovaný snehuliak je teda novým video-návodom odo mňa.

Snehuliakov si môžete uháčkovať z akejkoľvek priadze, záleží akú veľkosť preferujete. Ak použijete tenšiu priadzu, snehuliak bude menší. Tento môj má približne 35 cm a je háčkovaný z hrubej priadze Chunky. Ak si zvolíte inú priadzu, dbajte na to, aby ste použili o číslo menší háčik, ako je uvedený na priadzi. Aby sa vám netvorili príliš veľké medzery a duté vlákno nevypadávalo.

Háčkovaný snehuliak

Snehuliak môže slúžiť ako krásna zimná, či vianočná dekorácia. Ale aj ako hračka, či darček. Určite zahreje nejedno srdiečko.

Háčkovaný snehuliak

Použila som základnú priadzu „So Crafty“ – Baby yarn (100g/95 m) – farba: biela a farebná, hrúbka: chunky a použila som 5 mm háčik.

Použité stehy:

Háčkovaný snehuliak
Háčkovaný snehuliak
Háčkovaný snehuliak

Tu nájdete video návod:

Krásne tvorenie!

Vaša Monique

Zdieľaj:

komentárov 5

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

You cannot copy content of this page!